Çağdaş Temizlik İşleri
Ana Sayfa / Firmamız Hakkında

Çağdaş Temizlik Hizmetleri

Çağdaş Temizlik Firması olarak siz değerli müşterilerimize 2005 yılından bu yana temizlik sektörü içerisinde deneyimli personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Amacımız temizlik çözümlerinde daima müşteri odaklı çalışıp vermiş olduğumuz tüm hizmet alanlarında kusursuz temizlik çözümleri üretebilmektir. Başakşehir koltuk yıkama firmamızdan hizmet alan müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilmek için hızlı, kaliteli, güvenilir ve hesaplı çözümleri sunarak müşterilerimize yardımcı oluruz.


Çağdaş Temizlik Şirketi çağdaş etik değerleri ön planda tutarak, araştırma ve geliştirme ekibimiz ile beraber temizlik sektörü içerisinde teknolojik çalışmaların sürekli takip edilmesiyle müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmektedir.  Hizmetlerin kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulması ile kurumsal kimliği ön planda tutarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile profesyonel bir hizmet sunmaktayız.


Çağdaş Temizlik Şirketi Başakşehir koltuk yıkama Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmet Alanlarımız Aşağıda Listelenmektedir. Bu Hizmetler Profesyonel Ekip ve Teknolojik Ekipmanların Bir Araya Getirilmesiyle Yapılmaktadır.

 

Hizmetlerimiz:

+ Otel Temizliği
+ Ev Temizliği
+ Cami Temizliği
+ Ofis Büro İş Yeri Temizliği
+ İnşaat Sonrası Temizlik
+ Dış Cephe Temizliği
+ Cam Temizliği
+ Merdiven Temizliği
+ Koltuk Yıkama
+ Site – Apartman Temizliği
+ Plaza – Showroom Temizliği
+ Alışveriş Merkezi Temizliği
+ Yorgan, Battaniye, Nevresim Yıkama
+ Halı Yıkama

 

Vizyonumuz:

Sektörde birşeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Başakşehir koltuk yıkama olarak; temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında  büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

İlimizde Hava Durumu

İSTANBUL HAVA DURUMU

Copyright © 2005. Çağdaş Temizlik Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : Başakşehir Halı Yıkama
Whatsapp İletişim